bağımız sonsuza dek

QUISALAN ELEVAS

çanta2
UYK10010

Misyonumuz

Bebeğinize ilk dokunduğunuz anı hatırlayın. Anneliğin ne kadar özel bir duygu olduğunu, bebeğin sizin için ne kadar derin manalar ifade ettiğini yaşayarak öğrendiniz. Bebeğiniz o kadar saf, o kadar masumdu ki dokunmaya kıyamıyordunuz, hala da kıyamıyorsunuz. Teninin narinliği ve hassasiyeti karşısında ona zarar veririm endişesini her daim içinizde hissediyorsunuz. Biz de bu duygularınızı hisseden ve yaşayan bireyler olarak bebeğinizin tenine sizden sonra ilk dokunan ürünleri hizmetinize sunmak için gayret ediyoruz. Sizin gibi bizim de çocuklarımız var ve kendi çocuklarımız üzerinde kullandığımız ürünleri sizlerin hizmetine sunuyoruz. İlhamını çocuklardan, hayal gücünden ve doğal yapısından alan Quisalan Elevas’ı umuyoruz ki, sizler de bizim kadar sevecek, bebeğinizin doğumundan büyüyene kadar olan süreçte sağlıklı şekilde kullanacaksınız. Her geçen gün daha da gelişen, kaliteli müslim kumaşlarından üretilen bebek ve çocuk koleksiyonumuzu görmek için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Hayattaki en özel anlardan biri olan, aileye bebeğin katılması heyecanına ortak olmak ve mutluluğunuzu paylaşmak için can atıyoruz…

BOR30010
ETE20010

Hakkımızda

Evde bitmek tükenmek bilmeyen işlerden arta kalan zamanda sevgi ve hayal gücümüzden esinlenerek başladı hikâyemiz. Konu, bebekler ve çocuklar olunca daha bir hassas ve çok boyutlu düşünmeye başladık. Amacımız bir giyim markası ortaya çıkarmaktan ziyade markanın bir yaşam biçimi olmasını hedefleyerek işe koyulmaktı. Biliyorduk ki, hedeflerimiz çok büyüktü. Ama başarmamak için hiçbir sebebimiz yoktu. Çünkü kendimize inanıyorduk, fikirlerimizin ve hayal gücümüzün bizi her zaman zirveye taşıyacağını biliyorduk. Bunun yanında kendimiz de çocuklarımız için en iyisini istiyorduk, doğal olarak sizin ne istediğinizi çok iyi biliyorduk.

Elfçe de ‘bağımız sonsuza dek’ anlamına gelen Quisalan Elevas markasının ismini yıllar önce lise dönemlerinde belirledik. Bebeğin doğumundan itibaren anne ile arasında hayat boyu sürecek bir bağ oluştuğunu ve bu bağın her geçen gün katlanarak kartopu misali büyüyeceğini biliyorduk. Markanın adını ararken de, anne ile bebek arasındaki ilişkiden ilham ve güç alarak ismi belirledik. İlk aklımıza geldiğinde markanın ifade ettiği anlam ile gurur duyduk. Bu anlamda göğsümüzü kabartan ürünleri bebekler ve annelerin hizmetine sunmalıydık.

Bebeklerin dokunmaya kıyılamayan narin ciltlerini düşünerek, doğallığın yanında sadelik ve rahatlıktan yana tercihimizi kullandık. Şu bir gerçekti ki, giyecekleri rahat olan bebek, huzurlu ve mutlu olurdu. Bebeklikteki mutluluğun çocukluk dönemine hatta yetişkinlik dönemine kadar etki edebilecek bir süreç olduğunun da farkındaydık.

Müslin ürünlerini her incelediğimizde doğallığına, çok yönlü kullanım kolaylığına ve rahatlığına her zaman hayran kalıyorduk. Fakat ürünleri her ne kadar severek inceliyor ve kullanıyor olsak da, daha çok arzu ettiğimiz kalite ve yumuşaklıkta bir ürüne ulaşmak istiyorduk. Hem tasarım konusunda geliştirdiğimiz tecrübemiz ile hem de anne ve bebekler arasındaki bağın daha da canlanmasını istediğimiz kaliteli ürünleri üretecek olmanın heyecanı ile Quisalan Elevas markasını yarattık.